AKTUALNOŚCI

Trwa ładowanie
A A A

Posiedzenie Centralnej Komisji Konkursowej VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa!"

12 maja br. odbyło się posiedzenie Centralnej Komisji Konkursowej VII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa!". Obrady otworzyła Janina Pszczółkowska, Pierwszy Zastępca Prezesa KRUS.

 

Posiedzenie otworzyła Janina Pszczółkowska, Pierwszy Zastępca Prezesa KRUS, a przewodniczył Komisji Cezary Nobis, Dyrektor Biura Prewencji i Rehabilitacji

W skład Komisji weszli powołani przez Prezesa KRUS przedstawiciele patronów, współorganizatora, fundatorów nagród oraz pracowników Biura Prewencji Centrali KRUS.

Skład Komisji

Cezary Nobis - Dyrektor w Biurze Prewencji C/KRUS – przewodniczący

Członkowie Komisji:

  • Waldemar Miłkowski - Główny Specjalista w Departamencie Spraw Społecznych i Oświaty Rolniczej w MRiRW
  • Krzysztof Bielecki - główny specjalista w Departamencie Prewencji i Promocji GIP
  • Marzena Smolińska - Communication Business Partner CS&EMEA3/Region, przedstawicielka firmy Bayer Crop Science
  • Joanna Wielhorska - Specjalista w Wydziale Kształcenia Ogólnego Mazowieckiego Kuratorium Oświaty
  • Anna Laskowska - Specjalista w Wydziale Zwiększania Szans Edukacyjnych Mazowieckiego Kuratorium Oświaty
  • Katarzyna Pawlak - Redaktor dwutygodnika „Agro Serwis"
  • Zbigniew Rapacki - Wicedyrektor w Biurze Prewencji C/KRUS
  • Renata Bielecka - Główny Specjalista w Biurze Prewencji C/KRUS
  • Agnieszka Nowalska - Główny Specjalista w Biurze Prewencji C/KRUS - sekretarz

Komisja podczas pracy

Część prac nadesłanych na konkurs

W tegorocznej edycji Konkursu wzięło udział 34 332 uczniów z 2 642 wiejskich szkół podstawowych. Do etapu centralnego zakwalifikowano 96 prac plastycznych w kategoriach wiekowych kl. 0-3 i kl. 4-6. Komisja oceniła je nie tylko pod względem walorów estetycznych, ale też trafności zobrazowania idei konkursu i jego przesłania.

Uroczyste podsumowanie Konkursu odbędzie się 14 czerwca br. w Sali Kolumnowej Sejmu RP. Swoją obecnością zaszczycą je nie tylko przedstawiciele organizatorów i patronów, ale przede wszystkim laureaci wraz z rodzinami i przedstawicielami szkół.

Dodatkową atrakcją tego dnia będzie zwiedzanie z przewodnikiem gmachu Sejmu oraz udział w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez firmę Bayer Crop Science. Laureaci Konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody ufundowane przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, PIP, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, patronów medialnych Konkursu oraz firmy współpracujące.

Data dodania:

16.05.2017