Tytuł: Ogólnopolski konkurs plastyczny 2013

Laureaci III Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi – powiedz STOP upadkom!”

I GRUPA WIEKOWA - KL. 0-III

I miejsce – Julia Nowak, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim, woj. opolskie
II miejsce – Aleksandra Minkina, Szkoła Podstawowa w Owsiszczach, woj. śląskie
III miejsce – Weronika Maria Zamojska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
w Wiżajnach, woj. podlaskie

WYRÓŻNIENIA

1. Łukasz Piłat, Zespół Szkół Społecznych STO im. Lotników Morskich w Darłowie,
woj., zachodniopomorskie
2. Jakub Lemieszek, Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół w Wilkowie, woj. warmińsko-mazurskie
3. Hanna Samulska, Zespół Edukacyjny w Osiecznicy, woj. lubuskie
4. Emilia Chabierska, Zespół Szkół w Goleniowach, woj. śląskie
5. Aleksandra Królikowska, Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczowie, woj. mazowieckie

II GRUPA WIEKOWA – KL. IV-VI

I miejsce – Kornelia Kazimierczuk, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach,
woj. warmińsko-mazurskie
II miejsce – Patrycja Erdmann, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie,
woj. wielkopolskie
III miejsce – Kalina Jaśko, Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu,
woj. dolnośląskie

WYRÓŻNIENIA

1. Natalia Piernak, Szkoła Podstawowa im. St. Czarnieckiego w Rzeczu, woj. zachodniopomorskie
2. Kryspin Kos, Szkoła Podstawowa w Dobrzycy, woj. zachodniopomorskie
3. Justyna Helis, Szkoła Podstawowa im. J. Ligonia w Pogrzebieniu, woj. śląskie
4. Wiktoria Kowalczyk, Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej, woj. śląskie
5. Kacper Śmiechowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach, woj. mazowieckie

Dwutygodnik Agro Serwis przyznał wyróżnienie Joannie Dwojak z Publicznej Szkoły Podstawowej w Majdanie Królewskim, woj. podkarpackie.

Nagrodzone prace

KL. 0-III - I miejsce – Julia Nowak, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim, woj. opolskie

  • KL. 0-III - I miejsce – Julia Nowak, Publiczna Szkoła Podstawowa w Lewinie Brzeskim, woj. opolskie
  • KL. 0-III - II miejsce – Aleksandra Minkina, Szkoła Podstawowa w Owsiszczach, woj. śląskie
  • KL. 0-III - III miejsce – Weronika Maria Zamojska, Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego 
w Wiżajnach, woj. podlaskie
  • KL. 0-III - Wyróżnienie - Łukasz Piłat, ZSP STO im. Lotników Morskich w Darłowie, 
woj., zachodniopomorskie
  • KL. 0-III - Wyróżnienie - Jakub Lemieszek, SP w Zespole Szkół w Wilkowie, woj. warmińsko-mazurskie
  • KL. 0-III - Wyróżnienie - Hanna Samulska, Zespół Edukacyjny w Osiecznicy, woj. lubuskie
.
  • KL. 0-III - Wyróżnienie - Emilia Chabierska, Zespół Szkół w Goleniowach, woj. śląskie
  • KL. 0-III - Wyróżnienie - Aleksandra Królikowska, Publiczna Szkoła Podstawowa we Wrzeszczowie, woj. mazowieckie
  • Dwutygodnik Agro Serwis przyznał wyróżnienie Joannie Dwojak z Publicznej Szkoły Podstawowej 
w Majdanie Królewskim, woj. podkarpackie
  • KL. IV-VI - I miejsce – Kornelia Kazimierczuk, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Słobitach, 
woj. warmińsko-mazurskie
  • KL. IV-VI - II miejsce – Patrycja Erdmann, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Połajewie, 
woj. wielkopolskie
  • KL. IV-VI - III miejsce – Kalina Jaśko, Szkoła Podstawowa im. Caspara Davida Friedricha w Kopańcu, 
woj. dolnośląskie
  • KL. IV-VI - III miejsce – Kalina Jaśko, SP im. C.D. Friedricha w Kopańcu, 
woj. dolnośląskie
  • KL. IV-VI - Wyróżnienie - Natalia Piernak, SP im. St. Czarnieckiego w Rzeczu, woj. zachodniopomorskie
  • KL. IV-VI - Wyróżnienie - Kryspin Kos, Szkoła Podstawowa w Dobrzycy, woj. zachodniopomorskie
.
.
  • KL. IV-VI - Wyróżnienie - Justyna Helis, Szkoła Podstawowa im. J. Ligonia w Pogrzebieniu, woj. śląskie
  • KL. IV-VI - Wyróżnienie - Wiktoria Kowalczyk, Szkoła Podstawowa im. ks. Ewalda Kasperczyka w Turzy Śląskiej, woj. śląskie
  • KL. IV-VI - Wyróżnienie - Kacper Śmiechowski, Publiczna Szkoła Podstawowa w Starych Zawadach, woj. mazowieckie

Zamknij