Aktualności

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi jest już znana!

10 listopada 2021 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym.

Spośród nadesłanych 2 306 zgłoszeń Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Monika Rzepecka wylosowały 100 dzieci. Zgodnie z Zasadami losowania hulajnóg zgłoszenia te zostały sprawdzone pod względem formalnym.

Lista dzieci, które otrzymają hulajnogi

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wykonali kurs e-learningowy "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i wzięli udział w losowaniu, zwycięzcom gratulujemy i życzymy bezpiecznej jazdy na hulajnodze! Dziękujemy również szkołom za pomoc w realizacji kursu i przesłanie zgłoszeń uczniów. 

Nagrody zostaną przekazane dzieciom za pośrednictwem jednostek terenowych KRUS przed końcem br. W tej sprawie z rodzicami/opiekunami prawnymi dzieci skontaktują się przedstawiciele KRUS. 
 


Do góry