AKTUALNOŚCI

A- A A+

 

Zachęcamy do lektury 74. numeru Czasopisma Kasy!

Z wielką przyjemnością oddajemy do Państwa rąk kolejne wydanie naszego czasopisma naukowego „Ubezpieczenia w Rolnictwie – Materiały i Studia”.

Najnowsze wydanie poświęcone jest jubileuszowi 30-lecia Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. W 74. numerze znajdą Państwo publikacje podejmujące tematykę rozwoju systemu ubezpieczeń społecznych w Polsce na przestrzeni lat.

Ponadto zapoznają się Państwo z kwestiami związanymi z ochroną zdolności do pracy pomocników rolnika, kształtowaniem się rehabilitacji leczniczej oraz jej rozwojem instytucjonalnym od momentu powstania Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

O rozwiązaniach funkcjonujących w każdym z krajów podsiadających odrębny system ubezpieczenia społecznego rolników mogą Państwo przeczytać w specjalnym dodatku o Europejskiej Sieci Rolniczych Systemów Zabezpieczenia Społecznego (ENASP), zamieszczonym na końcu niniejszego wydania. Począwszy od poprzedniego numeru zapewniamy otwarty dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie internetowej www.krus.gov.pl/czasopismo/ na licencji Creative Commons Attribution 4.0 (CC BY 4.0).

Pełna elektroniczna wersja jest dostępna na naszej stronie.

Życzymy interesującej lektury!
Redakcja Czasopisma


Do góry

Do góry