AKTUALNOŚCI

A- A A+

Posiedzenie Centralnej Komisji Konkursowej Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne

22 sierpnia w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się posiedzenie Centralnej Komisji Konkursowej XIX Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne”. Podczas spotkania wyłoniono zwycięzcę tegorocznej edycji Konkursu.

W dniach od 25 lipca do 11 sierpnia Centralna Komisja Konkursowa wizytowała 16 gospodarstw zakwalifikowanych do etapu centralnego. W składzie Komisji, powołanej przez Prezesa Kasy, znaleźli się przedstawiciele KRUS, współorganizatorów Konkursu – Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Państwowej Inspekcji Pracy, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników i partnera strategicznego – AGRO Ubezpieczeń – Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych.  

Po zakończeniu wizytacji oraz zapoznaniu się z dokumentacją z etapu regionalnego i wojewódzkiego, Komisja wyłoniła zwycięzcę – właściciela najbezpieczniejszego gospodarstwa rolnego w kraju, a także laureatów II i III miejsca etapu centralnego Konkursu. Komisja dokonała również podziału nagród.

Wyniki XIX Ogólnokrajowego Konkursu Bezpieczne Gospodarstwo Rolne zostaną upowszechnione na stronie internetowej Kasy po zakończeniu gali podsumowującej wydarzenie, która odbędzie się 29 września o godz. 12:00 w Narodowym Instytucie Kultury i Dziedzictwa Wsi w Warszawie - siedzibie partnera wspierającego przedsięwzięcie.


Do góry

To top

Do góry