AKTUALNOŚCI

A- A A+

Jubileusz XXV–lecia CRR w Iwoniczu Zdroju

W dniu 7 listopada br. Centrum Rehabilitacji Rolników KRUS w Iwoniczu-Zdroju obchodziło swoje 25-lecie. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele Kierownictwa KRUS, na czele z Prezesem Adamem Wojciechem Sekścińskim.

W historii polskiego lecznictwa uzdrowiskowego Iwonicz zajmuje jedno z czołowych miejsc. Najwcześniejsza wzmianka kronikarska pochodzi z roku 1427, a lecznicze walory występujących tutaj wód mineralnych opisywano już w 1578 roku. Uzdrowisko od lat przyciąga uwagę kuracjuszy nie tylko z Polski, ale i z całej Europy.


Przemawia Prezes KRUS, Adam Wojciech Sekściński (zdj. TvKrosno.pl)

„Cieszymy się, że w rozbudowie i rozwoju uzdrowiska mamy swój udział w postaci prężnie działającego i nadal rozwijającego się Centrum Rehabilitacji Rolników, a nasi rolnicy mogą korzystać z jego dobrodziejstw” – powiedział podczas uroczystości Prezes Kasy.

Centrum Rehabilitacji Rolników w Iwoniczu-Zdroju jest obiektem specjalizującym się w rehabilitacji schorzeń narządu ruchu, a więc schorzeń z zakresu ortopedii, reumatologii, neurologii oraz w leczeniu schorzeń układu oddechowego. Bogata baza zabiegowa zapewnia indywidualny dobór zabiegów dostosowanych do potrzeb i możliwości. Centrum zatrudnia doświadczony personel medyczny, który dąży do zaspokajania potrzeb rehabilitacyjnych rolników z zachowaniem wysokich standardów w zakresie jakości świadczonych usług. 


Zasłużonym pracownikom CRR w Iwoniczu Prezes KRUS, Adam Wojciech Sekściński wręczył odznaczenia i dyplomy (zdj. TvKrosno.pl)

„Od lat, niezmiennie, personel Centrum i jego kierownictwo cechuje troska o pacjentów, a ich wysiłek powinien budzić nasz powszechny respekt i szacunek. Korzystając z tej uroczystej sposobności, składam więc Państwu serdeczne podziękowania za trud, zaangażowanie i pracę. Do kierownictwa placówki oraz wszystkich pracowników kieruję słowa wdzięczności za postawę oraz profesjonalizm, z jakim niesiecie Państwo wsparcie osobom chorym, niepełnosprawnym i poszkodowanym w wypadkach” – zaznaczył Prezes Sekściński.

Więcej o CRR w Iwoniczu Zdroju na jego stronie internetowej: www.crriwonicz.sanatoria.com.pl

Data dodania:

08.11.2017