AKTUALNOŚCI

A- A A+

KRUS w Ostrowcu Świętokrzyskim ma nową siedzibę

28 stycznia w Ostrowcu Świętokrzyskim odbyło się uroczyste otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS. W uroczystości uczestniczyli Prezes KRUS Aleksandra Hadzik oraz Zastępca Prezesa KRUS Andrzej Kneć.

Nowa siedziba Kasy znajduje się przy ul. Juliusza Słowackiego 13, obsługuje ponad 2700 ubezpieczonych z terenów: Gminy Bałtów, Gminy Bodzechów, Miasta i gminy Ćmielów, Miasta i gminy Kunów, Miasta i gminy Ostrowiec Św., Gminy Waśniów.

Otwierając nową placówkę Prezes Kasy powiedziała: Być blisko rolników – ubezpieczonych i świadczeniobiorców KRUS, to jedna z najważniejszych idei Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. Każda placówka terenowa Kasy pozwala wcielać tę ideę w życie. Utworzenie nowej siedziby placówki w Ostrowcu Świętokrzyskim to zmiana miejsca urzędowania, poprawa komfortu pracy naszych pracowników, lecz przede wszystkim wyższa jakość obsługi interesantów, szybsza realizacja zadań i lepszy kontakt z gospodarującymi na roli.

Prezes Kasy podczas swojego wystąpienia szczególnie podziękowała Panu Adamowi Podsiadle - Nadleśniczemu Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski za ponad dziewięć lat współpracy i umożliwienie Kasie korzystania z pomieszczeń Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe Nadleśnictwa Ostrowiec Świętokrzyski oraz Panu Jarosławowi Górczyńskiemu Prezydentowi Ostrowca Świętokrzyskiego, dzięki którego staraniom została przekazana działka pod nową siedzibę placówki Kasy.

Zwracając się do pracowników Kasy Prezes Hadzik dodała: Bardzo mnie cieszy, że mogą Państwo już pracować w siedzibie, która jest własnością Kasy. Urząd ma służyć obywatelom przez swoją dostępność, a zorganizowanie przyjaznej klientowi przestrzeni znacząco wpływa na jego wizerunek. Obywatel przychodząc do urzędu powinien czuć się swobodnie i powinien zostać obsłużony w możliwie jak najdogodniejszych warunkach. Jestem więc przekonana, że dobre warunki pracy pomogą Państwu w sprawnej komunikacji z naszymi klientami – rolnikami.

Dane teleadresowe i godziny obsługi interesantów PT KRUS w Ostrowcu Świętokrzyskim 

Data dodania:

31.01.2019