AKTUALNOŚCI

A- A A+

Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Radziejowie

19 września 2019 r. oddano do użytku nową siedzibę Placówki Terenowej Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Radziejowie

W otwarciu uczestniczyli Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski oraz Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Prezes KRUS dr Aleksandra Hadzik, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski, Dyrektor Oddziału Regionalnego KRUS w Bydgoszczy Piotr Moskal, Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Radziejowie Paweł Betliński oraz Wicestarosta Radziejowski Grzegorz Piasecki. W wydarzeniu uczestniczyli również przybyli przedstawiciele władz rządowych, samorządowych, wykonawca inwestycji oraz pracownicy Kasy.

Inwestycja zrealizowana została na działce przekazanej w darowiźnie Skarbowi Państwa w 2016 r. przez Radę Miasta i Burmistrza Radziejowa. Nowo wybudowana siedziba jest nowoczesnym, dwukondygnacyjnym obiektem z blisko 395 m2 powierzchni użytkowej.

W Placówce Terenowej znajdują się pomieszczenia biurowe pozwalające na ergonomiczną i efektywną pracę, funkcjonalna sali obsługi interesantów oraz drugie w województwie kujawsko-pomorskim, w pełni wyposażone pomieszczenie Archiwum Wojewódzkiego Oddziału Regionalnego KRUS w Bydgoszczy, które zagwarantuje bezpieczne przechowywanie akt.

Placówkę wybudowało konsorcjum firm: KA-BO Karol Borkowski z Włocławka i TAR-BUD Jacek Targański z miejscowości Szpetel Górny.

Data dodania:

20.09.2019

Do góry