AKTUALNOŚCI

A- A A+

Przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego na Europejskim Forum Rolniczym w Jasionce

W dniach 1-2 marca 2019 r. w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Jasionce koło Rzeszowa odbywa się Europejskie Forum Rolnicze poświęcone rozwojowi obszarów wiejskich oraz najnowszym rozwiązaniom i narzędziom służącym podnoszeniu jakości produkcji rolnej. W wydarzeniu uczestniczą Prezes Kasy Aleksandra Hadzik i Zastępca Prezesa Kasy Andrzej Kneć.

W trakcie dwudniowych obrad, debat i spotkań z udziałem ekspertów, naukowców, producentów i dostawców najnowszych technologii w sektorze rolniczym, jak również przedstawicieli polskiej oraz europejskiej polityki, poruszane są najbardziej aktualne zagadnienia dotyczące perspektyw dla rolnictwa w Unii Europejskiej. Wśród prelegentów Forum 2019 znajdują się m.in. Prezes Rady Ministrów RP Mateusz Morawiecki, Komisarz ds. Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich UE Phil Hogan, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Uczestnicy Forum mają możliwość zapoznania się z nowymi technologiami i innowacyjnymi rozwiązaniami w rolnictwie oraz mogą wziąć udział w tematycznych panelach dyskusyjnych. Wydarzenie jest również okazją do uroczystego wręczenia nagród laureatom Konkursu „Innowacyjny Rolnik”.

Podczas Forum swoje stoisko wystawia Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników, przy którym również propagowana jest działalność prewencyjna Kasy.

Więcej szczegółów na stronie Organizatora: https://www.forum-jasionka.pl 

Data dodania:

01.03.2019