AKTUALNOŚCI

A- A A+

Szanowni Państwo

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, w trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, ograniczona została liczba interesantów przebywających, w tym samym czasie, w Oddziale Regionalnym/Placówce Terenowej KRUS – na terenie każdej z tych jednostek może przebywać jednocześnie jedna osoba na jedno stanowisko obsługi.*

Zachęcamy do korzystania w pierwszej kolejności z kontaktu poprzez profil zaufany e-PUAP, za pomocą telefonu lub poczty elektronicznej https://www.krus.gov.pl/krus/struktura/oript/oript-tabela-z-danymi/. Dokumenty można także przekazywać przy użyciu „wrzutni” usytuowanych przed wejściami do budynków Kasy.

W sprawach wymagających bezpośredniego kontaktu uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie terminu i godziny wizyty. Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.

* Ograniczenie nie dotyczy: dziecka do ukończenia 13. roku życia, osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, osoby z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego lub osoby, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie, osoby o ograniczonej możliwości prowadzenia własnych spraw w urzędzie, osoby wymagającej pomocy tłumacza, innych sytuacji prawnie dopuszczalnych.

Data dodania:

30.10.2020

Do góry