AKTUALNOŚCI

A- A A+

Udział Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandry Hadzik w panelu dyskusyjnym na XXVI Welconomy Forum w Toruniu

W dniach 18 - 19 marca 2019 r. w Toruniu odbywa się konferencja XXVI Welconomy Forum in Toruń organizowana przez Stowarzyszenie Integracja i Współpraca. Podczas ww. konferencji poruszane są zagadnienia związane z wielopłaszczyznową innowacją, integracją europejską, w tym pozycją Polski na arenie międzynarodowej.

W ramach Forum zorganizowano panel dyskusyjny pt. „Kto zapłaci za nasze emerytury jak nie będzie pracowników? Rynek pracy a system ubezpieczeń społecznych”. W panelu, który odbył się w dniu 18 marca, wzięła udział dr Aleksandra Hadzik - Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Główny cel Welconomy Forum in Toruń to łączenie różnych środowisk: instytucjonalnego, biznesowego i naukowego. Konferencja jest okazją do zaprezentowania roli Kasy w sferze ubezpieczeń społecznych. Wydarzenie daje także możliwość przedstawienia innych obszarów działalności instytucji łączących w sobie tradycję z wysoką jakością.

Data dodania:

18.03.2019