AKTUALNOŚCI

A- A A+

Znamy już wyniki III Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami"

Zakończyła się trzecia edycja Ogólnopolskiego Konkursu Testowego z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym „Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami", który został przeprowadzony online, z wykorzystaniem platformy Moodle. Podsumowanie Konkursu z udziałem Zastępcy Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Marka Surmacza odbyło się 6 grudnia br. w Centrali KRUS.

Zdobywcy hulajnóg już znani!

Publikujemy listę zwycięzców losowania hulajnóg dla dzieci rolników, które wzięły udział w kursie e-learningowym "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym” rozstrzygnięty

21 listopada Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandry Hadzik dokonała wyboru najlepszych, spośród 92 zgłoszonych, filmów czwartej edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero”. Konkurs odbył się pod patronatem honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Hulajnogi wylosowane!

15 listopada 2022 r. w Centrali Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odbyło się losowanie hulajnóg dla dzieci rolników, które ukończyły kurs e-learningowy pt. "Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy” i przesłały do 6 listopada br. certyfikat potwierdzający jego ukończenie wraz z formularzem zgłoszeniowym

Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Krotoszynie

10 listopada Wicepremier, Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryk Kowalczyk, Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marlena Maląg, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik wraz parlamentarzystami oraz przedstawicielami władz samorządowych dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby placówki Kasy w Krotoszynie.

Senior bezpieczny i zabezpieczony

Senior bezpieczny i zabezpieczony to temat przewodni debaty, która odbyła się 27 października 2022 r. w ramach uroczystego podsumowania obchodów Dnia Seniora w ZUS. W debacie uczestniczyła Zastępca Prezesa KRUS Monika Rzepecka.

To top

Do góry