AKTUALNOŚCI

A- A A+

Otwarcie nowej siedziby Placówki Terenowej KRUS w Opocznie

19 października Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Anna Gembicka, Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego dr Aleksandra Hadzik, Przewodniczący Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi Robert Telus wraz z przedstawicielami władz parlamentarnych oraz samorządowych dokonali uroczystego otwarcia nowej siedziby placówki Kasy w Opocznie.

KRUS na Zgromadzeniu Plenarnym i Konferencji ENASP

W dniach 10-11 października br. delegacja Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wzięła udział w Zgromadzeniu Plenarnym oraz Międzynarodowej Konferencji Europejskiej Sieci Rolniczych Systemów Zabezpieczenia Społecznego (ENASP) w Berlinie.

Informacja o nowej obowiązującej stawce odsetek za zwłokę

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego informuje, że zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Finansów z dnia 16 września 2022 r., od dnia 8 września 2022 r. obowiązuje nowa stawka odsetek za zwłokę w wysokości 16,50% kwoty zaległości w stosunku rocznym.

III spotkanie robocze ekspertów sieci ENASP

W dniach 12-13 września 2022 r. w siedzibie Oddziału Regionalnego KRUS w Gdańsku odbyło się III spotkanie robocze ekspertów Europejskiej Sieci Rolniczych Systemów Zabezpieczenia Społecznego (ENASP).

Rozwiąż kurs e-learningowy i wygraj jedną z 50 hulajnóg ufundowanych przez KRUS

Po raz czwarty Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2008–2016 do udziału w kursie e-learningowym „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża wiedzę o zagrożeniach wypadkowych w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie rozlosujemy nagrody.

To top

Do góry