AKTUALNOŚCI

A- A A+

 

 

Aktualności

 • 04-10-2017

  Rolniku, bądź bezpieczny podczas poruszania się po drogach publicznych!

  Jesienią wcześniej zapada zmierzch, częściej pada deszcz, a rano długo utrzymuje się mgła. Te zjawiska powodują, że użytkownicy dróg, głownie piesi i rowerzyści, są mniej widoczni, a tym samym bardziej niż o innej porze roku narażeni są na potrącenia czy przejechanie przez pojazdy.

 • 28-09-2017

  AGRO Ubezpieczenia – nowa ochrona dla rolników

  Dzięki współpracy Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Pocztowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych (PTUW) i Poczty Polskiej polscy rolnicy mają dostęp do nowej oferty ubezpieczeń.

 • 22-09-2017

  Relacja z przebiegu Finału Konkursu BGR

  Szanowni Państwo! 22 września w Bednarach koło Poznania, podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW, odbędzie się Gala podsumowująca tegoroczny Ogólnokrajowy Konkurs Bezpieczne Gospodarstwo Rolne, którego organizatorami są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Państwowa Inspekcja Pracy.

 • 18-09-2017

  Dożynki w Spale 2017

  Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Adam Wojciech Sekściński uczestniczył w Dożynkach Prezydenckich w Spale.

 • 14-09-2017

  Dożynki Diecezjalne w Kolnie

  Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Adam Wojciech Sekściński wraz z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofem Jurgielem uczestniczyli w Dożynkach Diecezjalnych w Kolnie. W uroczystościach dożynkowych udział wzięli także: wojewoda podlaski Bohdan Paszkowski, wiceprezes Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Beata Orzołek oraz posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej.

 • 14-09-2017

  Ogólnopolskie Dożynki Jasnogórskie w Częstochowie

  W dniach 2-3 września br. Prezes Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Adam Wojciech Sekściński uczestniczył w dorocznych dożynkach jasnogórskich, połączonych z XXVI Krajową Wystawą Rolniczą i XVIII Dniami Europejskiej Kultury Ludowej.

 • 14-09-2017

  Światowy Kongres Bezpieczeństwa i Zdrowia

  W dniach 3 – 6 września 2017 r. przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego wzięli udział w XXI Światowym Kongresie Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy 2017: Globalna Wizja Prewencji w Singapurze. Organizatorem XXI Światowego Kongresu Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy w 2017 roku był Wydział Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy Ministerstwa Pracy Singapuru we współpracy z Międzynarodową Organizacją Pracy (International Labour Organization-ILO) i Międzynarodowym Stowarzyszeniem Ubezpieczeń Społecznych (International Social Security Association- ISSA).

Wyświetla nowości od 73 do 84 ze wszystkich 411