BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ

A- A A+

Na podstawie art. 67 ust. 1 ustawy z dnia 20 grudnia 1990 r. o ubezpieczeniu społecznym rolników (Dz. U. z 1998 r. Nr 7, poz. 25, z późn. zm.) Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi powołał Radę Ubezpieczenia Społecznego Rolników VII kadencji (na lata 2008 - 2010). W skład Rady wchodzą następujące osoby:

L.p.

Nazwisko i imię

Przedstawiciel związku zawodowego/organizacji rolników

1Bieńkowski MarcinZwiązek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników
2Bojar Krzysztof

Krajowa Federacja Producentów Zbóż

3

Dziura Albert

Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników

4

Garbacz Bożena

Związek Zawodowy Rolnictwa "Samoobrona"

5

Gnat Edward

Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych

6

Gołębiowski Mariusz

Związek Zawodowy Rolników "Ojczyzna"

7

Hałas Teresa

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych "Solidarność"

8

Izdebski Sławomir

Ogólnopolskie Porozumienie Związków Zawodowych Rolników
i Organizacji Rolniczych

9

Kasprzak Piotr

Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników

10

Kołacz Grzegorz

Związek Zawodowy Rolnictwa "Samoobrona"

11

Komornik Edward

Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych

12

Kosiniak-Kamysz Andrzej

Krajowy Związek Rolników, Kółek
i Organizacji Rolniczych

13Kurzeja JózefFederacja Branżowych Związków Producentów Rolnych
14Markiewicz MariuszZwiązek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników
15Miziołek ElżbietaNiezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych "Solidarność"
16Napierała RyszardKrajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych
17Niemczyk BernadettaKrajowy Związek Rolników, Kółek
i Organizacji Rolniczych
18Obrocki ZbigniewNiezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych "Solidarność"
19Przybytniak LeszekZwiązek Sadowników RP
20Rochnowska MagdalenaZwiązek Zawodowy Rolnictwa "Samoobrona"
21Rogacka ReginaNiezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych "Solidarność"
22Rusek UrszulaKrajowy Związek Rolników, Kółek
i Organizacji Rolniczych
23Sikora MarianFederacja Branżowych Związków Producentów Rolnych
24Surowiec MirosławKrajowy Związek Rolników, Kółek
i Organizacji Rolniczych
25Woda AndrzejFederacja Branżowych Związków Producentów Rolnych

Zmiany w trakcie kadencji:

Z dniem 1 czerwca 2008 r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmienił skład Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników, odwołując ze składu Rady Rolników p. Zbigniewa Kaszubę, powołując na jego miejsce p. Krzysztofa Bojara.
Wprowadzenie zmiany: 09.06.2008 r.

Z dniem 31 marca Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi odwołał ze składu Rady Rolników Pana Piotra Ślepowrońskiego, powołując  na jego miejsce z dniem 1 kwietnia 2009 r. Pana Artura Mackiewicza.

Z dniem 31 maja 2010 r. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi zmienił skład Rady Ubezpieczenia Społecznego Rolników, odwołując ze składu Rady Rolników p. Artura Mackiewicza i p. Roberta Stępnia, powołując na ich miejsce z dniem 01 czerwca 2010 r. p. Marcina Bieńkowskiego i p. Alberta Dziurę.


Komunikat opracował: 18.01.2008 r. Zespół ds. Obsługi Rady Rolników. Aktualizacja komunikatu: 28.01.2008
Za treść komunikatu i aktualizacji odpowiada: pracownik Zespołu ds. Obsługi Rady Rolników, Kamila Kłodzińska
Publikacja danych: 18.01.2008 r., 28.01.2008 r. ,08.04.2009 r.,Maria Lewandowska

Aktualizacja komunikatu: 15.09.2010 r.
Za treść komunikatu i aktualizacji odpowiada: pracownik Zespołu ds. Obsługi Rady Rolników, Małgorzata Michalska
Publikacja danych: 15.09.2010 r., Ewa Siejka