ZADANIA KRUS

A- A A+

Więcej ofert dla rolnictwa ze Znakiem Bezpieczeństwa KRUS

Podczas Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO-SHOW w Bednarach dwie kolejne firmy otrzymały prestiżowe zezwolenia na oznaczanie ich wyrobów lub usług dla rolnictwa Znakiem Bezpieczeństwa KRUS.

Prezes Kasy Artur Brzóska przyznał zezwolenie nr 66/2015 firmie 3M Poland Sp. z o.o. z Kajetan k/Warszawy na oznaczanie „Znakiem…” odzieży i środków ochrony indywidualnej, charakteryzujących się wysokimi parametrami pracy i kompatybilnością. Ich zastosowanie w pracy rolniczej pozwala na zmniejszenie ryzyka zachorowania na choroby zawodowe związane z pracą w środowisku zapylonym, jak również podczas przygotowywania cieczy roboczych oraz stosowania środków ochrony roślin.

Zezwolenie nr 67/2015 zdobyła firm AGRO-MASZ ze Strzelc Małych, upoważniające do oznaczania Znakiem Bezpieczeństwa KRUS zestawów uprawowo-siewnych SN 300 i SN300T. Na zestaw składa się siewnik ze skrzynią ładunkową o poj. 700 litrów i z 24 talerzowymi redlicami, który jest nabudowany na agregat bierny z dwoma rzędami zębów bądź z dwiema sekcjami talerzy. Całość współpracuje z uniwersalnym wałem doprawiającym typu packera, a w przypadku konieczności zagęszczania gleby - z wałem gumowym.

Data dodania:

05.10.2015